Oleksy Travel logo

Wycieczki i wczasy

m. +48 723 521 885
p. +48 14 657 52 30
email: biuro@oleksytravel.pl
Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne.
Oleksy Travel

Chorwacja – Klek, pobyt w domkach apartamentowych

Domki apartamentowe położone w małym miasteczku Klek, nad Zatoką. Do Dubrownika 70km, Mostaru 80km, Medjugorie 50km.

Plaża: żwirowa, położona około 200m od obiektu, z łagodnym wejściem do wody i możliwością wypożyczenia serwisu plażowego za dodatkową opłatą oraz korzystania z oferty sportów wodnych (również dodatkowo płatne).

Apartamenty: kompleks 27 niezależnych apartamentów o powierzchni około 42m, w większości zbudowanych szeregowo (jeden przy drugim), położonych w pięknym ogrodzie o powierzchni 500m2,, do najdalej położonego apartamentu jest nie więcej niż 100m. Na terenie obiektu znajduje się recepcja, zewnętrzna kuchnia z grillem i miejscem do biesiadowania, darmowy Internet wi fi przy recepcji, parking, plac zabaw dla dzieci. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się 4 korty tenisowe – korzystanie dodatkowo płatne. W pobliżu: mini market, pizzeria, restauracja, poczta, kantor.

Pokoje: każdy apartament wyposażony jest w sprzęt kuchenny, lodówkę, TV Sat, telefon. Apartamenty A4 – jedna sypialnia z dwoma łóżkami pojedynczymi oraz salonem połączonym z jadalnią i aneksem kuchennym oraz łazienką z prysznicem i tarasem. Apartamenty B4 – 2 sypialnie po dwa łóżka pojedyncze, jadalnia z aneksem kuchennym, taras. Wymiana ręczników 2 x na pobyt, sprzątanie końcowe w cenie, w trakcie pobytu sprzątanie samodzielne. Należy zabrać ścierki kuchenne i ręczniki plażowe. Apartamenty mogę być także 5 os., w przypadku zmniejszenia liczby osób w pokoju (np. na 3 lub 2) trzeba będzie dokonać dopłaty różnicy w cenie.

Wyżywienie dodatkowo płatne: śniadania (bufetowe) i obiadokolacje bez napojów (serwowane) 16€ os./ dzień
Klimatyzacja dodatkowo płatna 4€ za dzień za apartament.
Cena nie zawiera taksy klimatycznej płatnej dodatkowo 1,3€ os. dzień.

Świadczenia: transport komfortowym autokarem, parking, opłaty drogowe, ubezpieczenie
KL 10 000€, NNW 10 000PLN, bagaż 200€, opieka pilota na trasie i podczas pobytu, kawę
i herbatę w autokarze, 7 nocy w apartamentach 4 os. (do dyspozycji 16 apartamentów), sprzątanie końcowe, składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena: 830zł os. kalkulacja dla 64 os. płacących