Oleksy Travel logo

Wycieczki i wczasy

m. +48 723 521 885
p. +48 14 657 52 30
email: biuro@oleksytravel.pl
Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne.
Oleksy Travel

O Firmie

Z branżą związana jestem od czasów studenckich – to tam zdobyłam podstawową wiedzę, rozszerzając ją o uprawnienia przewodnika górskiego – beskidzkiego oraz pilota wycieczek.

Pierwsze szlify w turystyce miały miejsce na wolontariacie w Biurze Podróży Barbara Travel w Tarnowie. Kolejne zaś zawodowe doświadczenia gromadziłam jako etatowy pracownik Firmy Mądeltrans, oraz jako pracownik korporacji Hogg Robinson Polska sp. z o.o., oddział w Krakowie. Łącząc to wszystko ze sobą odkryłam, że to jest „to”. Swoją wiedzą, doświadczeniem, poradą dzielę się z Klientami już 10 lat. Przez ten czas nawiązałam współpracę z wieloma kontrahentami, tworząc zgrany zespół, mający na celu przynieść zadowolenie Klientom.

W tym okresie miałam możliwość realizacji projektów liczących od kilku do kilkuset osób w jednym terminie. Sukcesem zakończyły się podróże między innymi do Francji, Włoch, na Ukrainę, do Grecji i Meksyku.

Profilem prowadzonej działalności są: sprzedaż biletów lotniczych na wyjazdy służbowe – w oparciu o współpracę z firmami, wyjazdy na wymiany zagraniczne, wyjazdy prywatne, ubezpieczenia turystyczne oraz od kosztów rezygnacji z podróży, wizy do USA, Turcji, Indii, e TA do Kanady, bilety promowe, bilety autokarowe na trasy międzynarodowe, transfery, rezerwacje hoteli, sprzedaż agencyjna wycieczek i wczasów lotniczych, autokarowych, z dojazdem własnym wiodących polskich tour operatorów, organizacja własnych programów wyjazdowych.

Tworzone oferty oparto w większości o osobiste przeżycia, stąd pogląd na to co warto zwiedzić, a co koniecznie trzeba zobaczyć w zależności od rodzaju grupy. Decyzyjność jednak zawsze należy do zamawiającego.

Szanując czas potencjalnych Klientów, wiele obopólnych ustaleń zapada podczas rozmów telefonicznych, korespondencji mailowej, za pomocą messengera oraz osobistego kontaktu w dogodnym dla Państwa miejscu i czasie.

Zapraszam do współpracy.