Oleksy Travel logo

Wycieczki i wczasy

m. +48 723 521 885
p. +48 14 657 52 30
email: biuro@oleksytravel.pl
Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne.
Oleksy Travel

Oto Stolica 3 dni …

Dzień I,
Wyjazd o godzinie 2:30 nad ranem, następnie przejazd przez Kielce, Radom do Warszawy. O 8:20 zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego. Stąd udamy się na spacer po Cmentarzu Powązkowskim (Powązki Wojskowe) oraz przejedziemy Alejami Ujazdowskimi pod Belweder (z pomnikiem J. Piłsudskiego) i do Parku Łazienkowskiego z pomnikiem Chopina oraz Pałacem na Wodzie (obiady czwartkowe). Ostatnim punktem dzisiejszego dnia jest Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Zakwaterowanie około 18:00, obiadokolacja, odpoczynek i nocleg.

Dzień II,
Śniadanie o godzinie 7:00, przejazd do Sejmu – zwiedzanie (wizyta z przyczyn niezależnych od biura może zostać odwołana nawet dzień przed zwiedzaniem). Stąd udamy się do Centrum Pieniądza przy Narodowym Banku Polski (dotkniemy m. in. sztabkę złota). Około 14:00 przejazd do Centrum Nauki Kopernik – korzystanie z wielu interaktywnych urządzeń. Ostatnim punktem dzisiejszego dnia jest wizyta na Stadionie Narodowym (grupa nie może się spóźnić, gdyż bilety przepadają bezzwrotnie). Powrót do hotelu około 19:00, obiadokolacja, odpoczynek, nocleg.

Dzień III,
Śniadanie, wykwaterowanie, spotkanie z przewodnikiem, spacer po starym mieście: Plac Zamkowy, Katedra św. Jana, Rynek, pomnik Syrenki, Barbakan, dom w którym urodziła się Marcia Curie Skłodowska, Krakowskie Przedmieście, Pałac Prezydencki, zamek królewski. Po zwiedzaniu czas na zakup pamiątek i wyjazd w drogę powrotną. Przybliżony wyjazd około 14:00, przyjazd około 19:00.

Świadczenia: transport, parkingi, opłaty drogowe, ubezpieczenie NNW 10 000zł, opieka pilota, przewodnik po Warszawie, 2 noclegi w pokojach 3 i 4 os. z łazienkami, 2 śniadania bufetowe, 2 obiadokolacje dwu daniowe z kompotem, zestaw słuchawkowy na 3 dni.

Bilety wstępu do wyboru: zamek 1zł, CNK 18zł, Stadion 15zł, Muzeum Historii Żydów Polskich 15zł os., Muzeum Powstania Warszawskiego 21zł os., Pałac na Wyspie 6zł os., zestaw słuchawkowy na 3 dni
15zł os. * Z innych obiektów za dodatkową opłatą można zwiedzić Muzeum Chopina, Pałac Kultury, Muzeum Narodowe, Muzeum Wojska Polskiego, Pałac w Wilanowie.

Cena dla 50 os. płacących + 4 opiekunów gratis = 395zł os. + bilety wstępu.

Cena dla 45 os. płacących + 4 opiekunów gratis = 415zł os. + bilety wstępu.