Oleksy Travel logo

Wycieczki i wczasy

m. +48 723 521 885
p. +48 14 657 52 30
email: biuro@oleksytravel.pl
Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne.
Oleksy Travel

Roztocze i Wyżyna Lubelska 3 dni…

Zwierzyniec, Zamość, Szczebrzeszyn, Majdanek, Lublin, Nałęczów, Kazimierz Dolny.

Dzień I

Wyjazd o godzinie 5:00, przejazd do Zamościa, spotkanie z przewodnikiem około 10:00 i zwiedzanie miasta, zwanego Padwą Północy. Zobaczymy tutaj m.in. Rynek wielki z kamieniczkami, Ratusz, Katedrę, pałac Zamoyskich, dawną Synagogę oraz fortyfikacyjne bramy: lwowską i lubelską. Po zwiedzaniu czas na zakup pamiątek. Około 15:00 przejazd do Zwierzyńca, który słynie z kościoła św. Jana Nepomucena na wodzie (z zewnątrz), stąd przejazd przez Szczebrzeszyn, słynnego z wiersza J. BrzechwyW Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie i Szczebrzeszyn z tego słynie”,  w okolice Lublina. Zakwaterowanie około 18:00, obiadokolacja, czas na odpoczynek, nocleg .

Dzień II

Śniadanie o 7:30, przejazd na Majdanek – zwiedzanie (od 9:00) Byłego Niemieckiego Nazistowskiego Obozu Koncentracyjnego – zwiedzanie Obozu. Około 12:30 przyjazd do Lublina, spotkanie z przewodnikiem i spacer po mieście:  Brama Krakowska i Grodzka, Ratusz, zabytkowe kamienice, Zamek, kaplica Św. Trójcy z polichromią bizantyjsko-ruską, kościół Dominikanów, Wieża Trynitarska (panorama na miasto), Katedra z akustyczną zachrystią, Podziemna Trasa Turystyczna, po zwiedzaniu czas wolny. Około 18:00 obiadokolacja, czas wolny, powrót na nocleg
o 20:00.

Dzień III

Śniadanie o 7:30, wykwaterowanie, przejazd do Nałęczowa, spotkanie z przewodnikiem około 10:00 i spacer po Uzdrowisku, w którym tworzyli: Z. Nałkowska, H. Sienkiewicz, S. Witkiewicz, B. Prus i in. Tu zobaczymy: Park Zdrojowy, Stare Łazienki, zabytkowe wille w stylu szwajcarskim i zakopiańskim, oraz Muzeum Bolesława Prusa. Około godziny 13:00 przyjazd do Kazimierza nad Wisłą, tu zwiedzimy: kościół św. Jana i Bartłomieja, kościół św. Anny i szpital św. Ducha, zabytkowe kamienice oraz spichlerze, a także dawną synagogę i drewniane jatki. Po zwiedzaniu czas na zakup pamiątek i wyjazd w drogę powrotną około 17:00. Przybliżony przyjazd około 22:00.

Świadczenia: transport, parkingi, opłaty drogowe, ubezpieczenie, 2 nocleg w pokojach 3 i 4 os., 2 śniadania serwowane, 2 obiadokolacje dwu daniowe, opiekę pilota, przewodnika po Zamościu, Majdanku, Lublinie, Kazimierzu, Nałęczowie, Lublinie, bilety wstępu do: Muzeum Zamoyskie, Majdanek, Podziemna Trasa Turystyczna, Katedra w Lublinie, Muzeum B. Prusa.

Cena: 368zł Kalkulacja dla 60 os. płacących + 5 opiekunów

Cena: 385zł Kalkulacja dla 55 os. płacących + 5 opiekunów

Cena: 385zł Kalkulacja dla 50 os. płacących + 4 opiekunów

Cena: 389zł Kalkulacja dla 45 os. płacących + 4 opiekunów

Cena: 465zł Kalkulacja dla 30 os. płacących + 3 opiekunów

Cena: 540zł Kalkulacja dla 20 os. płacących + 2 opiekunów

Cena: 570zł Kalkulacja dla 18 os. płacących + 2 opiekunów