Oleksy Travel logo

Wycieczki i wczasy

m. +48 723 521 885
p. +48 14 657 52 30
email: biuro@oleksytravel.pl
Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne.
Oleksy Travel

Wrocław, Góry Stołowe, Praga

Dzień I,

Wyjazd z Tarnowa o godzinie 4:00, przejazd do Wrocławia, około 10:00 spotkanie z przewodnikiem i spacer po mieście: Ostrów Tumski m. in. z Katedrą św. Jana Chrzciciela, Pałac Arcybiskupi, most Tumski zwany mostem zakochanych, Wyspa Piasek, Uniwersytet Wrocławski, Rynek z Jatkami Miejskimi, Ratuszem, mieszczańskimi kamienicami, m. in. „Pod złotym słońcem”, „Pod siedmioma elektorami” oraz „Jaś i Małgosia”. Kolejno udamy się na do Afrykarium i Zoo – zwiedzanie. Ostatnimi punktami dzisiejszego dnia są Ogród Japoński. Około 16:00 przejazd w kierunku Kudowy Zdrój, zakwaterowanie obiadokolacja, odpoczynek, nocleg.

Dzień II,

Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem i spacer na Szczeliniec Wielki (919m n.p.m.) – najwyższy szczyt Gór Stołowych. Kolejno udamy się do Kaplicy Czaszek w Czermnej i na spacer po Kudowie. W godzinach popołudniowych powrót na obiadokolację i nocleg.

Dzień III,

Wczesne śniadanie lub suchy prowiant, wykwaterowanie, przejazd do Pragi, spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie czeskiej stolicy: Klasztor Norbertanów na Strachowie, kolejno spacer na Hradczany – zwiedzanie wzgórza zamkowego z zabytkowymi kamienicami i płacami, kolejno wizyta w Katedrze św. Wita, Zamku i na Złotej Uliczce, stąd udamy się w kierunku Mostu Karola i Starego Miasta z Ratuszem i zegarem Orloj. Ostatnim etapem zwiedzania będzie Nowe Miasto z Waclawiakiem. Możliwy rejs po Wełtawie za odpłatnością około 32zł os. Wyjazd w drogę powrotną około 19:00, przybliżony przyjazd około 3 nad ranem dnia następnego.

Świadczenia: transport, parkingi, opłaty drogowe, ubezpieczenie, opieka pilota, przewodnik po Wrocławiu, Górach Stołowych, Pradze, 2 noclegi w pensjonacie ***, 2 śniadania, 2 obiadokolacje z napojem, pokoje 3,4 os. z łazienkami, bilety wstępu do Afrykarium, Ogrodu Japońśkiego, na Hradczany (Katedra Św. Wita, Złota Uliczka, Zamek Praski), wstęp do Sudeckiego PN, zestaw słuchawkowy.

Cena nie zawiera biletu wstępu na Panoramę Racławicką 23zł os./ Sky Tower 12zł os. , rejs po Wełtawie 32zł os.

Cena: 560zł Kalkulacja dla 54 os. płacących i 5 opiekunów