Oleksy Travel logo

Wycieczki i wczasy

m. +48 723 521 885
p. +48 14 657 52 30
email: biuro@oleksytravel.pl
Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne.
Oleksy Travel

Bruksela i Paryż 6 dni …

Dzień I,

Wyjazd około godzinie 12:00, przejazd przez Niemcy.

Dzień II,

Około 8:00 przyjazd do Brukseli, krótki objazd po mieście: Dzielnica Europejska, rondo Schumana, siedziba Komisji Europejskiej, Parlament Europejski – możliwe zwiedzanie za wcześniejszymi ustaleniami, Łuk Triumfalny. Kolejno spacer Grand Place z kamieniczkami i ratuszem, fontanną. Możliwe zwiedzanie Muzeum Sztuk Pięknych z kolekcją dzieł mistrzów flamandzkich. Około godziny 18:30 obiadokolacja, zakwaterowanie o 20:30, czas na odpoczynek
i nocleg.

Dzień III

Śniadanie o godzinie 8:00, kolejno wyjazd na zwiedzanie La Cite – Katedra Notre Dame, spacer do Forum Des Halles, Centrum Pompidou, Plac Concorde, Luwru, Muzeum dOrsay, Plac Invalidów. Stąd przejazd do Dzielnicy Łacińskiej (Panteon, Sorbona, Święta Kaplica). Obiadokolacja. W godzinach wieczornych i wyjazd na Wieżę Eiffla, tutaj widok na Pola Marsowe i Łuk Triumfalny. W godzinach wieczornych rejs po Sekwanie. Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień IV,

Śniadanie o godzinie 7:30 i około 8:30 wyjazd na zwiedzanie miasta: cmentarz Pere Lachaise, wzgórze Montmartre – dawnej dzielnicy malarzy (Bazylika Najświętszego Serca Jezusowego – Sacre Couer, plac Malarzy – Place du Tertre, Place Pigalle,). Następnie przejazd pod Łuk Triumfalny i Avenue Montaigne, gdzie skupione są sklepy znanych projektantów i domy mody. W godzinach wieczornych wizyta w Muzeum Perfum Fragonard. Obiadokolacja. Powrót do hotelu przez La Defense.

Dzień V, VI

Śniadanie o godzinie 8:00, wykwaterowanie, przejazd do Eurodisneylandu – całodzienne korzystanie z Parku rozrywki *bilet płatny dodatkowo. Wyjazd około 19:00, przybliżony przyjazd następnego dnia około 13:00.

Świadczenia: przejazd autokarem klasy LUX, poczęstunek,  3 noclegi w okolicy Paryża, w hotelach klasy turystycznej –pokoje 3 os. z łazienkami, 3 śniadania, 3 obiadokolacje na mieście z napojem, obsługę pilota, ubezpieczenie KL+NW+ bagaż, przewodnika po Muzeum Louvre, Muzeum Orsay, bilety wstępu do: wieża Eiffla (wjazd na górę) i rejs po Loarze, składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera wstępu do Eurodisneylandu (40€ os.) oraz świadczeń nie wymienionych
w ofercie.

Cena: 1325zł kalkulacja dla 45 os. płacących + 4 opiekunów

Cena: 1255zł  kalkulacja dla 55 os. płacących + 4 opiekunów

Cena: 1210zł kalkulacja dla 60 os. płacących + 5 opiekunów