Oleksy Travel logo

Wycieczki i wczasy

m. +48 723 521 885
p. +48 14 657 52 30
email: biuro@oleksytravel.pl
Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne.
Oleksy Travel

Izrael z wypoczynkiem nad Morzem Śródziemnym w hotelu 4* 8 dni…

Wylot z Krakowa do Tel Avivu o 15:10 na 19:50 FR4083 Ryanair
Powrót z Tel Avivu o 20:40 na 23:35 FR4084 Ryanair
*W trakcie pielgrzymki codziennie Msza Święta oraz przerwa w ciągu dnia na posiłek we własnym zakresie, chyba że w programie napisano inaczej.

Dzień I,
Zbiórka na lotnisku w Krakowie o 11:30, Msza Święta w kaplicy, następnie Wylot do Tel Avivu z Krakowa o 15:10, przylot na 19:50, transfer do hotelu http://bethlehemhotel.com/ ***+, zakwaterowanie około 23:00, obiadokolacja na zimno, nocleg (trasa około 100km).

Dzień II,
Śniadanie, zwiedzanie Betlejem: Pole Pasterzy, Bazylika Narodzenia Pańskiego, kolejno udamy się do Jerozolimy na Górę Oliwną, następnie Villa de la Rosa i Grób Pański. Powrót do hotelu w godzinach wczesno wieczornych, obiadokolacja, odpoczynek, nocleg (trasa około 100km).

Dzień III,
Śniadanie, przejazd do Jerozolimy: Meczet Al – Aksa, Ściana Płaczu, Yad Vashem, Uniwersytet hebrajski, Ein Karem
z kościołem św. Jana Chrzciciela. Powrót do hotelu na krótki odpoczynek i obiadokolację, a wieczorem dla chętnych zwiedzanie Jerozolimy nocą (trasa około 100km).

Dzień IV,
Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Masady – miejsca upodobanego przez Heroda następnie nad Morze Martwe, możliwość kąpieli. Przejście do miejsca chrztu Jezusa, następnie wizyta na polu widokowym Wadi Quelt, poniżej którego wije się dolina Pustyni Judzkiej. W godzinach wczesno wieczornych przejazd do Tyberiady, obiadokolacja, nocleg. http://www.astoria.co.il/en/ (standard 3*) (trasa około 300km).

Dzień V,
Śniadanie, wykwaterowanie, rejs łodzią po Jeziorze Galilejskim skąd będziemy podziwiać Galileę, Wzgórza Golan oraz Górę 8 Błogosławieństw. Kolejnym punktem programu jest Tabga z Kościołem Prymatu Św. Piotra oraz kościół Rozmnożenia Chleba i Ryb. Tu obiad, na którym będzie serwowana tzw. Ryba św. Piotra. Ostatnim punktem dzisiejszego dnia będzie wizyta w Kafarnaum, gdzie znajduje się dom św. Piotra. W godzinach popołudniowych zwiedzanie Bazyliki Zwiastowania NMP
w Nazarecie. Zakwaterowanie w hotelu, w okolicy Netani http://www.seasons.co.il/ (standard 4*), obiadokolacja, nocleg (trasa około 200km).

Dzień VI,
Śniadanie, obiad, kolacja, czas wolny nad Morzem Śródziemnym. Dla chętnych wyjazd do grot Rosh Ha Nikra, następnie do Akki – tu zwiedzimy twierdzę krzyżowców, a następnie przejazd do Hajfy, w której znajdują się ogrody Bahaitów. Powrót do hotelu w godzinach wczesno popołudniowych (trasa około 220km).

Dzień VII,
Śniadanie, obiad, kolacja, czas wolny nad Morzem Śródziemnym.

Dzień VIII,
Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Tel Avivu o 7:30, zwiedzanie dzielnicy Neve Tzedek z której powstał Tel Aviv, przejazd do Białego Miasta z najważniejszą ulicą w mieście. Po zwiedzaniu obiad, przyjazd na lotnisko około 17:00, wylot do Polski o 20:40, przylot o 23:25 (trasa około 70km).

Świadczenia: przelot samolotem na trasie KRK – TLV – KRK liniami Ryan Air, 3 noclegi
w Betlejem***, 1 nocleg w Tyberii***, 3 noclegi w Netanii**** (Morze Śródziemne), wyżywienie: zgodnie z opisem, ubezpieczenie KL 40 000€, NNW 15 000PLN, bagaż 1000zł Signal Iduna, składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, Zestaw Tour Guide, opieka pilota- przewodnika, bilety wstępu. Cena nie zawiera napojów do obiadów i obiadokolacji oraz napiwków (płatne u pilota – przewodnika 90USD).

Cena: 4 300zł os./ kalkulacja dla 48 os. płacących

Paszport musi być ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu do Polski. – Obywatele polscy nie potrzebują wiz do Izraela na pobyt do 90 dni. – Od 1.01.2018 roku, Władze Państwa Izrael nie stemplują paszportów na żadnym z przejść granicznych. Każdy pasażer otrzymuje standardowo wydrukowaną kartkę z zezwoleniem na wjazd i pobyt na terenie Izraela. Należy jednak pamiętać, iż fakt przekroczenia granicy lądowej z Izraelem może oznaczać brak możliwości lub utrudnienia wjazdu do Arabii Saudyjskiej, Iraku, Iranu, Libanu, Libii, Syrii. Dlatego jeśli planujecie Państwo wizytę w tych krajach, należy zwrócić się do urzędu paszportowego
o wymianę paszportu.