Oleksy Travel logo

Wycieczki i wczasy

m. +48 723 521 885
p. +48 14 657 52 30
email: biuro@oleksytravel.pl
Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne.
Oleksy Travel

Kotlina Kłodzka, Góry Stołowe i Praga 3 dni …

Dzień I

Wyjazd o godzinie 5:30, przejazd do Złotego Stoku, zwiedzanie Kopalni Złota, stąd przejazd do Muzeum Papiernictwa w Dusznikach – zwiedzanie z przewodnikiem. Ostatnim punktem dzisiejszego dnia jest spacer do Rezerwatu Przyrody Nieożywionej Błędne Skały  (kręcono tu sceny do filmu pt. „Opowieści z Narnii”–  spacer 45 minut. W godzinach popołudniowych zakwaterowanie około 19:00, obiadokolacja, odpoczynek i nocleg.

Dzień II

Pobudka o 5:30, zabranie suchego prowiantu, o 6:00 wyjazd do Pragi, zwiedzanie czeskiej stolicy z przewodnikiem: Klasztor Norbertanów na Strachowie, Kompleks wzgórza hradczańskiego z Katedrą Św. Wita i Złotą Uliczką (z biletem wstępu), Mała Strana, Most Karola, Stare Miasto: Ratusz z zegarem Orloj, Kościół Marii Panny, pomnik Jana Husa. Stąd spacer na Nowe Miasto z Placem Vaclava, Muzeum Narodowym. Po zwiedzaniu czas na zakup pamiątek. Powrót do hotelu,  obiadokolacja, nocleg.

Dzień III

Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Czermnej na zwiedzanie Kaplicy Czaszek, kolejno górska wycieczka na Szczeliniec Wielki – 919m n.p.m. – czas przejścia około 3h. Wyjazd w drogę powrotną. Przybliżony przyjazd około 22:00.

 

Świadczenia: transport, parkingi, opłaty drogowe, ubezpieczenie KL 10 000, NNW 10 000PLN, bagaż 800PLN, 2 noclegi w pokojach 3 i 4 os. z łazienkami, 2 obiadokolacje dwu daniowe z napojem, 2 śniadania bufetowe, opieka pilota, przewodnik po Pradze, Rezerwacie Błędne Skały, Kaplicy Czaszek, Szczelińcu, Muzeum Papiernictwa, kopalni w Złotym Stoku, bilety wstępu: Kopalnia Złota, Muzeum Papiernictwa, Błędne Skały, Hradczany (Katedra św. Wita i Złota Uliczka), Szczeliniec, Kaplica Czaszek, zestaw słuchawkowy.

 

Cena: 540zł os. Kalkulacja dla 45 os. płacących + 4 opiekunów

Cena: 520zł os. Kalkulacja dla 50 os. płacących + 4 opiekunów

Cena: 535zł os. kalkulacja dla 55 os. płacących + 5 opiekunów

Cena: 515zł os. kalkulacja dla 60 os. płacących + 5 opiekunów