Oleksy Travel logo

Wycieczki i wczasy

m. +48 723 521 885
p. +48 14 657 52 30
email: biuro@oleksytravel.pl
Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne.
Oleksy Travel

Roztocze i Wyżyna Lubelska 2 dni …

Zwierzyniec, Zamość, Lublin…

Dzień I

Wyjazd około 6:30, przejazd do Zwierzyńca, spotkanie z przewodnikiem około 11:00, spacer do kościoła na wodzie, p.w. św. Jana Nepomucena, wybudowanego w podzięce za narodziny syna z inicjatywy Marysieńki Sobieskiej, kolejno spacer po Parku i przejazd przez Szczebrzeszyn słynący z brzmiącego chrząszcza w trzcinie. Około 14:30 przyjazd do Zamościa, miasta związanego z Markiem Grechutą oraz miasta zwanego perłą renesansu. Tu zobaczymy: Twierdzę Zamość, Akademię Zamoyską, Pałac Zamoyskich, pomnij J. Zamoyskiego,  kościół Katedralny, Bramy Lubelską i Szczebrzeską, Rynek z kamienicami ormiańskimi, Rynek Wodny. Około 18:30 zakwaterowanie, obiadokolacja, odpoczynek i nocleg.

Dzień II

Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Lublina, spotkanie z przewodnikiem zwiedzanie miasta: Wzgórze zamkowe z neogotyckim zamkiem lubelskim – z zewnątrz, stare miasto z zabytkowymi kamieniczkami, podziemna trasa turystyczna, Brama Grodzka, Bazylika Dominikanów, Archikatedra ze skarbcem i kaplicą akustyczną, Brama Krakowska. Po zwiedzaniu czas na zakup pamiątek i posiłek we własnym zakresie. Wyjazd w drogę powrotną około 15:00. Przybliżony przyjazd około 20:30.

Świadczenia: transport, parkingi, opłaty drogowe, ubezpieczenie, opieka pilota, 1 nocleg w pokojach 2,3,4 os. z łazienkami 1 śniadanie bufetowe, 1 obiadokolacja 2 daniowa z kompotem, przewodnika po Zwierzyńcu, Zamościu, Lublinie, bilety wstępu do: podziemnej trasy w Lublinie, Kaplicy Akustycznej, wieża trynitarska.

 

Cena: 242zł Kalkulacja dla 60 os. płacących + 5 opiekunów

Cena: 253zł Kalkulacja dla 55 os. płacących + 5 opiekunów

Cena: 254zł Kalkulacja dla 50 os. płacących + 4 opiekunów

Cena: 256zł Kalkulacja dla 45 os. płacących + 4 opiekunów

Cena: 315zł Kalkulacja dla 30 os. płacących + 3 opiekunów

Cena: 325zł Kalkulacja dla 20 os. płacących + 2 opiekunów