Oleksy Travel logo

Wycieczki i wczasy

m. +48 723 521 885
p. +48 14 657 52 30
email: biuro@oleksytravel.pl
Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne.
Oleksy Travel

Szlak Piastowski 3 dni …

Poznań, Gniezno, Biskupin, Strzelno, Kruszwica, Licheń

Dzień I

Wyjazd około 4:00, przejazd do Poznania, około 12:00 spotkanie z przewodnikiem i spacer po mieście: Rynek wraz z zabytkowymi kamienicami, Ratuszem i Koziołkami Poznańskimi, kościół farny, Ostrów Tumski  z sarkofagami Mieszka I i Bolesława Chrobrego, dzielnica Cesarska, gmach Opery. W godzinach wczesno wieczornych przejazd na Maltę – kompleks rekreacyjny. Tu odbędziemy zjazd na sankorolkach – rynnie imitującej tor saneczkowy. W godzinach wieczornych zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, odpoczynek i nocleg.

Dzień II

Śniadanie, przejazd do Gniezna na zwiedzanie Muzeum Początków Państwa Polskiego oraz Katedry i drzwi gnieźnieńskich. Kolejnym punktem wycieczki jest wizyta w Muzeum Archeologicznym w Biskupinie. Stąd udamy się do Żnina – spacer po miasteczku, powrót do hotelu, obiadokolacja, odpoczynek i nocleg.

Dzień III

Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Strzelna, gdzie znajduje się jeden z najważniejszych zabytków sztuki romańskiej w Polsce – zespół zabudowań na Wzgórzu św. Wojciecha – zwiedzanie z przewodnikiem. Stąd udamy się do Kruszwicy – tu zwiedzanie ruin zamku z Mysią Wieżą, kolegiaty św. Piotra i Pawła, stare miasto oraz odbędziemy rejs po Jeziorze Gopło. Ostatnim punktem dzisiejszego dnia jest krótka wizyta w Sanktuarium MB Licheńskiej. Wyjazd w drogę powrotną około 16:00, przybliżony przyjazd o 23:00.

Świadczenia: transport, parkingi, opłaty drogowe, ubezpieczenie NNW 10 000PLN, 2 noclegi w pokojach 2,3,4 os. z łazienkami, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, opiekę pilota, przewodnika po Poznaniu, Gnieźnie, Biskupinie, Strzelnie, Kruszwicy, bilety wstępu: kościół farny w Poznaniu, zjazd na sankorolkach, Muzeum Początków Państwa Polskiego, Katedra Gnieźnieńska, rotunda na wzgórzu św. Wojciecha w Strzelnie, kolegiata w Kruszwicy, wejście na Mysią Wieżę, rejs po Jeziorze Gopło.

Cena: 510zł os. kalkulacja dla 59 os. płacących + 5 opiekunów

Cena: 515zł os. kalkulacja dla 55 os. płacących + 5 opiekunów

Cena: 515zł os. kalkulacja dla 40 os. płacących + 4 opiekunów

Cena: 540zł os. kalkulacja dla 45 os. płacących + 4 opiekunów