Oleksy Travel logo

Wycieczki i wczasy

m. +48 723 521 885
p. +48 14 657 52 30
email: biuro@oleksytravel.pl
Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne.
Oleksy Travel

Wiedeń + Bratysława 3 dni…

Dzień I,
Wyjazd o godzinie 4:30, przejazd przez Czechy do Wiednia. Przyjazd około 13:00, przejazd na Kahlenberg, miejsce zwycięskiej bitwy dowodzonej przez Jana III Sobieskiego, podziwianie panoramy. Stąd udamy się do Muzeum Historii Naturalnej, ze zbiorami gromadzonymi od 1750 r. – zwiedzanie we własnym zakresie. Ostatnim punktem dzisiejszego dnia jest spacer po Stadtparku – tu zobaczymy pomnik Johana Straussa (syna) oraz zegar kwiatowy. Zakwaterowanie około 19:00, obiadokolacja, odpoczynek, nocleg.

Dzień II,
Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie miasta autokarem: Ring z Uranią, gmachem Giełdy, Opery, Teatru, kolejno spacer luksusową ulicą Kohlmarkt, przy której mieszkał niegdyś Chopin, uliczką Graben z kolumną morową oraz do katedry św. Stefana i Hofburga, przejazd do III dzielnicy gdzie spotkamy się twórczością Hunderwassera. W godzinach popołudniowych przejazd pod Belweder, spacer po ogrodach, obiadokolacja, odpoczynek i wyjazd na Prater – najstarszego w Europie wesołego miasteczka. Powrót na nocleg.

Dzień III,
Śniadanie, wykwaterowanie, zwiedzanie Pałacu Schonbrunn, spacer po ogrodach. Około 11 przejazd w kierunku Bratysławy, spotkanie z przewodnikiem, krótkie zwiedzanie miasta: zamek (z zewnątrz), przypominający stół do góry nogami, Stare Miasto z fontanną Rolandową, gotycki Ratusz, katedra św. Marcina (z zewnątrz). Czas na zakup pamiątek i wyjazd w drogę powrotną. Przybliżony przyjazd około 23:00.

Świadczenia: transport, parkingi, opłaty drogowe, ubezpieczenie KL 10 000€, NNW 5 000PLN, opieka pilota, przewodnika po Wiedniu i Bratysławie, 2 noclegi w pokojach 3, 4 os. z łazienkami, 2 śniadania bufetowe, 2 obiadokolacje serwowane (zupa i drugie danie), składka na TFG.

Cena nie zawiera biletów wstępu do Pałacu Schonbrunn 9€ i na Prater – ceny od 5€ za jedną atrakcję.

Cena: 655zł os. Kalkulacja dla 45 os. płacących + 4 opiekunów
Cena: 625zł os. Kalkulacja dla 50 os. płacących + 4 opiekunów