Oleksy Travel logo

Wycieczki i wczasy

m. +48 723 521 885
p. +48 14 657 52 30
email: biuro@oleksytravel.pl
Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne.
Oleksy Travel

Wrocław i Góry Sowie 3 dni …

Dzień I
Wyjazd o godzinie 5:45, przyjazd do Wrocławia około 11:00 spotkanie z przewodnikiem i spacer: Ostrów Tumski m. in. z Katedrą św. Jana Chrzciciela, Pałac Arcybiskupi most Tumski zwany mostem zakochanych, kolejno przez Wyspę piasek udamy się na Rynek z Jatkami Miejskimi, Ratuszem, mieszczańskimi kamienicami, m. in. „Pod złotym słońcem”, „Pod siedmioma elektorami” oraz „Jaś i Małgosia”. Stąd przejazd w okolice Afrykarium i Zoo – zwiedzanie. Ostatnimi punktami dzisiejszego dnia są Ogród Japoński, Hala Ludowa z zewnątrz oraz pokaz fontann (o ile będzie przewidziany program na ten dzień i przybliżoną porę). Zakwaterowanie w hotelu około 19:00, obiadokolacja, odpoczynek i nocleg.

Dzień II
Śniadanie, przejazd do Walimia, spacer żółtym szlakiem na Wielką Sowę 1014m n.p.m. należącą do Korony Gór Polski, kolejno zwiedzanie sztolni Walim – gdzie miała znajdować się jedna z kwater Hitlera. Kolejnym punktem wycieczki jest zwiedzanie Zamku Książ (trasa Książ Barokowy). Ostatnią atrakcją dzisiejszego dnia jest zwiedzanie Kościoła pokoju w Świdnicy, wpisanego na listę UNESCO. Powrót do hotelu we Wrocławiu około 19:00, obiadokolacja, odpoczynek i nocleg.

Dzień III
Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do centrum, wjazd na Sky Tower, następnie rejs po Odrze oraz wizyta w Panoramie Racławickiej.        W godzinach południowych czas wolny na pyszne wrocławskie lody i wyjazd w drogę powrotną. Na trasie możliwość postoju na posiłek. Przybliżony przyjazd około 21:00.

Świadczenia: transport, parkingi, opłaty drogowe, ubezpieczenie, opieka pilota, przewodnika po Wrocławiu, trasę na Wielką Sowę, 2 noclegi w pokojach 3,4,5 os. z łazienkami, 2 śniadania bufetowe, 2 obiadokolacje dwu daniowe z napojem, zestaw słuchawkowy tour guide.

Cena: 495zł kalkulacja dla 40 osób płacących i 3 opiekunów
Cena: 470zł kalkulacja dla 45 osób płacących i 4 opiekunów
Cena: 455zł kalkulacja dla 50 osób płacących i 5 opiekunów

Bilety wstępu dodatkowo płatne: Katedra św. Jana Chrzciciela 4zł os., Afrykarium i Zoo 25zł os., Ogród Japoński
3 zł os., Panorama Racławicka 23zł os., Sky Tower 12zł, os., Rejs po Odrze 15zł os., wieża na Wielkiej Sowie 4zł os., sztolnie Walim 14zł os., Zamek Książ 29zł os., Kościół Pokoju 8zł os. = 137zł os.

*Oferta szacowana w miesiącu październiku, jeśli ceny biletów ulegną zmianie organizator ma prawo oczekiwać dopłaty różnicy do 21 dni przed wyjazdem.