Oleksy Travel logo

Wycieczki i wczasy

m. +48 723 521 885
p. +48 14 657 52 30
email: biuro@oleksytravel.pl
Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne.
Oleksy Travel

Zielona Szkoła w Chorwacji – miejscowość Drage, pensjonat ** ekonomiczny

Wyjazd  o 8:00, przyjazd do pensjonatu w Drage (okolice Sibenika) około 16:00 następnego dnia, po trasie zwiedzanie PN Plitwickie Jeziora, powrót około 16:00, na trasie krótki postój na posiłek we własnym zakresie, przyjazd  następnego dnia około 8:00.

Miejscowość Drage położona w pobliżu Zadaru i Szibenika. Do żwirkowej plaży około 700m.
Pokoje wyposażone w łazienki, balkon lub taras, szafę, krzesła, stolik, łóżka, telewizja chorwacka dostępna w restauracji. Na pierwszym piętrze pensjonatu duży taras. Wi fi w miejscach ogólnodostępnych (Restauracja i taras). W bliskiej odległości od pensjonatu parking, boisko do siatkówki, stoły do ping ponga.

Świadczenia: transport, parkingi, opłaty drogowe, ubezpieczenie KL 10 000€, NNW 10 000PLN, opieka pilota, 5 noclegów w pensjonacie, pokoje 3 i 4 os. z łazienkami, standard ekonomiczny, wyżywienie 3 x dziennie (śniadanie i obiadokolacje bufetowe, obiad 1 danie ciepłe + sałatka), w cenie wycieczka do PN Plitwickie Jeziora.

Cena 1 220zł os. kalkulacja dla 45 os. płacących + 5 opiekunów

Fakultety
PN Plitwickie Jeziora – wycieczka wliczona w cenę.
Zwiedzanie PN Plitwickie Jeziora na trasie do Chorwacji. To tu na obszarach porośniętych przez buki, jodły, świerki i klony, na długości ponad 8 km, znajduje się 16 turkusowych tarasowo położonych jezior, połączonych ze sobą 72 wodospadami. Obszar parku zaliczany jest do światowego dziedzictwa naturalnego i jest chroniony przez UNESCO

Zadar – cena 40zł os.
Cena zawiera: transport, parkingi, opłaty drogowe, opieka przewodnika.
Śniadanie, przejazd do Zadaru, spacer po starówce gdzie zobaczymy jedyne na świcie organy morskie, rotundę św. Donata, pozostałości rzymskiego forum, katedra św. Anastazji. Po zwiedzaniu czas na zakup pamiątek. Powrót do pensjonatu. Wycieczka kilkugodzinna.

Trogir, Split – cena 70zł os.
Cena zawiera: transport, parkingi, opłaty drogowe, przewodnik po Trogirze i Splicie.
Śniadanie, zabranie suchego prowiantu, przejazd do Trogiru, spacer uliczkami miasta: Rynek, Ratusz, kościół św. Jana Chrzciciela, katedra św. Wawrzyńca. Stąd przejazd do Splitu – zwiedzanie Pałacu Dioklecjana (z zewnątrz), czas na zakup pamiątek. Powrót do hotelu w godzinach popołudniowych.

Park Narodowy Kornati – cena 160zł os.
Cena zawiera: transport, opłata za rejs, bilet do PN Kornati, posiłki wg oferty.
Kornati to archipelag składający się ze 147 wysp o powierzchni 320km². Stworzony w 1980r. PN ma na celu ochronę środowiska wodnego i organizmów żyjących w otoczeniach wysp. Program przewiduje śniadanie, przejazd na przystań, zaokrętowanie na statek, rejs (w cenie kanapka, ciastka, obiad z grilla na wyspie (mięso i sałata), napoje nie alkoholowe. Podczas rejsu czas wolny na kąpiele w słonym jeziorze, na jednej z wysp. Powrót około 17:00.