Oleksy Travel logo

Wycieczki i wczasy

m. +48 723 521 885
p. +48 14 657 52 30
email: biuro@oleksytravel.pl
Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne. Oleksy Travel | bilety lotnicze, wycieczki krajowe i zagraniczne.
Oleksy Travel

Zielona szkoła w świętokrzyskim 4 dni …

Dzień I

Wyjazd o godzinie 8:00, około 10:00 przyjazd Chęcin na zwiedzanie zamku oraz spacer po mieście. Stąd udamy się do Oblęgorka, gdzie zapoznamy się z życiorysem Henryka Sienkiewicza.  Kolejnym miejscem na trasie wycieczki jest Zagnańsk z jednym z  najsłynniejszych Dębów – Dębem Bartek. Ostatnim punktem dzisiejszego dnia jest Oceanarium w Chrustach oraz Park Miniatur. Zakwaterowanie w ośrodku około 19:00, obiadokolacja, odpoczynek, nocleg.

Dzień II

Śniadanie o 8:00, przejazd do Kielc – wizyta w Centrum Nauki Leonarda Da Vinci, gdzie dowiemy się o prawidłowym funkcjonowaniu wszystkich układów człowieka. Kolejnym punktem wycieczki jest wizyta w centrum Geoedukacji.  W godzinach wczesno popołudniowych spacer po Kielcach z przewodnikiem. Po zwiedzaniu czas na zakup pamiątek Powrót do ośrodka, obiadokolacja, odpoczynek, nocleg.

Dzień III

Śniadanie, przejazd do Świętej Katarzyny – wyjście na Łysicę (612m n.p.m.), kolejno zwiedzanie Muzeum Skał
i Minerałów. Stąd udamy się do Wąchocka – zwiedzanie zespołu kościelno – klasztornego  Cystersów a także spotkanie najsłynniejszym sołtysem w Polsce o którym krążą liczne kawały. Powrót do ośrodka, obiadokolacja, odpoczynek, nocleg.

Dzień IV

Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Zamku Krzyżtopór, który został zbudowany na rok kalendarzowy: ma tyle okien ile dni, tyle komnat ile tygodni… Ostatnim punktem wycieczki jest wizyta w mieście Sandomierzu rozsławionym przez Ojca Mateusza. Tu spacer po mieście, zwiedzanie Podziemnej Trasy Turystycznej oraz Wąwozu Królowej Jadwigi. Przyjazd około 18:00.

Świadczenia: transport, parkingi, opłaty drogowe, ubezpieczenie, 3 noclegi w pokojach 3,4,5 os. z łazienkami,
3 noclegi, 3 śniadania, 3 obiadokolacje 2 daniowe z napojem opieka pilota – przewodnika, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów: zamek w Chęcinach, Muzeum w Oblęgorku, Oceanarium w Chrustach, Park Miniatur, Centrum Nauki Leonarda Da Vinci, Kadzielnia, ŚPN, Muzeum Skał i Minerałów, Opactwo Cystersów, Zamek Krzyżtopór, Podziemna Trasa w Sandomierzu. RAZEM bilety wstępu wliczone w cenę: 97zł os.

Cena: 570zł os. Kalkulacja dla 50 os. płacących + 5 opiekunów

Cena: 575zł os. Kalkulacja dla 45 os. płacących + 4 opiekunów

Cena: 610zł os. Kalkulacja dla 40 os. płacących + 4 opiekunów

Cena: 640zł os. Kalkulacja dla 30 os. płacących + 3 opiekunów